Jest ono jednocześnie na tyle niskie

myjnie bezdotykowe myjnie bezdotykowe
Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody przez godzinę, co daje 90% oszczędność w stosunku do wysokociśnieniowych urządzeń wodnych. Ciśnienie wylatującej pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer.

Wystarcza to, żeby para wniknęła głęboko w czyszczoną powierzchnię lub dotarła do zakamarków urządzenia, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy bez jego demontażu.

Jest ono jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni ani rozbryzgu nieczystości na inne elementy otoczenia.

Dla porównania, popularnie stosowane myjki wodne pompują wodę pod ciśnieniem powyżej 100 atmosfer.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą

Auto_detailing w internetowej encyklopedii

Auto detailing (ang.) ? zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Auto_detailing

Myjnia dla samochodów ? dlaczego warto?

Samochody w czasie użytkowania niestety bardzo często szybko się brudzą.
Dlaczego? Na drogach zalega kurz.
W Polsce poza tym dość często pada deszcz, co oznacza, że podczas jazdy może się okazać, że samochód jest całkiem ubłocony.
Właśnie dlatego myjnia samochodowa okazuje się czasami absolutnie konieczna.
Jakie są jej największe zalety? Co powoduje, że zdecydowanie warto korzystać z podobnych opcji? Myjnia jest bardzo wygodna.

W myjniach bezdotykowych klient nie musi robić w zasadzie nic, natomiast w myjniach dotykowych wystarczy, że odpowiednio skieruje dyspozytor, dzięki czemu samochód myty jest błyskawicznie, a przede wszystkim, właściciel się nie brudzi. .

Widok do druku:

myjnie bezdotykowe